Keresés

Részletes keresés

egriani Creative Commons License 2012-04-01 07:59:31 138

Köszönöm, a segítségedet.

 A gép tipusa Hanson IO -103 TH gyárilag beállítva a hőmérséklet, páratartalom. Elektro Admon Románia a gyártó.

Lázmérőt betettem, az 38.3 mutat a tojások tetején

Én még soha nem használtam keltetőgépet,- valahol el kell kezdeni.  Várom válaszodat

A hozzászólás:
b__józsef Creative Commons License 2012-04-01 07:28:28 137

Szia egriani ez milyen gép?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!