Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-03-31 20:19:38 135

Ha tojás van bene  lehetséges idáig jó. Kicsit magas a páratartalom .

 

A hozzászólás:
egriani Creative Commons License 2012-03-31 19:24:49 134

segítséget szeretnék kérni!

Ma bepakoltam a keltetőgépet, életembe sem használtam még ilyet!Most az elúlt hetekben vásároltam

A keltetési hőmérséklet 38C fok, páratartalom 77,, nem állítható! mit kell tennem??? lesz ebből kiscsibe???

Köszönöm ha válaszol valak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!