|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
HOP-120
2012-03-31 18:38:05
|
6881
|
Én is így gondolom. Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot! A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm! |
|
Előzmény:
 |
Roadtrain
2012-03-31 13:17:16
|
6880
|
Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :) Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre. És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.
peace :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|