Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HOP-120 Creative Commons License 2012-03-31 18:38:05 6881

Én is így gondolom.
Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot!
A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm!

Előzmény:
Roadtrain Creative Commons License 2012-03-31 13:17:16 6880

Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :)
Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre.
És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.

peace :D 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!