|
|
|
|
 |
Octi19
2012-04-01 09:46:51
|
19337
|
Én eddig szintén RC (Kitten) tápot etettem, de most átálltam a kedvezőbb árú, de prémium kateóriás Schesir tápra. Érdeklődtem egy szakértőtől és azt mondták, hogy ha nincs speciális ok ami miatt indokolt lenne a steril tápot alkalmazni (elhízás, stb...) akkor lehet etetni a sima adult tápot is.
Én innen szoktam vásárolni: http://www.allati.com/allateledel.php?action=cc |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-03-31 15:28:56
|
19336
|
Sziasztok!
Véleményeket várok!
Nem tudom, hogy ki milyen szárazzal etet. Én RC-vel.
Találtam egy helyet ( http://www.zoofast.hu/ ).
Itt a 10 kg-os RC táp, majdhogy nem 10000 forinttal olcsóbb, mint bárhol máshol.
Szerintetek?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|