Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-04-01 09:46:51 19337

Én eddig szintén RC (Kitten) tápot etettem, de most átálltam a kedvezőbb árú, de prémium kateóriás Schesir tápra. Érdeklődtem egy szakértőtől és azt mondták, hogy ha nincs speciális ok ami miatt indokolt lenne a steril tápot alkalmazni (elhízás, stb...) akkor lehet etetni a sima adult tápot is.

 

Én innen szoktam vásárolni: http://www.allati.com/allateledel.php?action=cc

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-31 15:28:56 19336

Sziasztok!

Véleményeket várok!

Nem tudom, hogy ki milyen szárazzal etet. Én RC-vel.

Találtam egy helyet ( http://www.zoofast.hu/ ).

Itt a 10 kg-os RC táp, majdhogy nem 10000 forinttal olcsóbb, mint bárhol máshol.

Szerintetek??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!