Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-04-01 19:02:06 144

Józsi ezt a keltetőt légyszi részleted le a mükőgését nagyon tecik  a tálcák oldaldőntése.

És elől az a kanna a csövekkel ? Szóval milyen elven mükődik?

55törpe Creative Commons License 2012-03-31 19:17:38 133

NNekem is magyodafigyelést igényelt  a nagykeltetőm ehöelosztása és az érzékelő pontos elhejezése . Most ajanon dolgozom aminek az érezékelője  akár 3m is lehet .

Igaz árnyékolt  káblek es elég borsos az ára sajnos . egykeltető nem csak szabályzóból áll de az nagy lehetőségeket biztósithat. Azzal lehet élni és visza élni .

A hozzászólás:
b__józsef Creative Commons License 2012-03-31 07:27:16 132

Üdvözlök mindenkit.

Az én saját készitésü keltetőim a garázsban vannak ahol aztán tényleg ingadozik a hömérséklet és van néha huzat is.

Mindkettöben Törpe által készitett,és sokszor szapult szabályzó van.A mérés mint látszik mindhárom tálcánál egyszerre történik. Egy tized cfok az eltérés igy is és a tálca átbillentett állapotában is. Bár erre kelett szánni egy kis idöt.Három éve használom öket és soha nem mászott el a höfok egy tizedet sem.

Törpének köszönöm a szabályzokat.

További szép napot kivánok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!