Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-03-30 10:13:48 6873

Tudom hogy nem tökéletes, csak egy kép. Még magasabbról nem volt módom fotózni, ha meg legugolok még több látszik a házból.

Ennyit lehetett kihozni a helyzetböl így kapáslövéssel.

A buszos kép viszont el van baszva. A busz maga alexpós, az ég meg kiégve. Az ilyet megtartom magamnak, vagy mivel bármikor megismételhetö kép, törlöm...

Előzmény:
Lassu Viz Creative Commons License 2012-03-30 09:30:22 6871

Azért a te képed sem tökéletes :).

Tök felesleges a ház a képre. Hiába életlen, a világos színe miatt zavaró. Ha levágjuk akkor már feltűnik az arc árnyékos és napos oldala közötti nagy fényerő különbség, és végül de nem utolsó sorban a kamera túl magasan van ahhoz, hogy jó legyen a kompozíció.

 

Tudom, pont így akartad :) de ha már megosztottad elmondom nálam miért nem működik a kép.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!