|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-03-30 10:13:48
|
6873
|
Tudom hogy nem tökéletes, csak egy kép. Még magasabbról nem volt módom fotózni, ha meg legugolok még több látszik a házból.
Ennyit lehetett kihozni a helyzetböl így kapáslövéssel.
A buszos kép viszont el van baszva. A busz maga alexpós, az ég meg kiégve. Az ilyet megtartom magamnak, vagy mivel bármikor megismételhetö kép, törlöm... |
|
Előzmény:
 |
Lassu Viz
2012-03-30 09:30:22
|
6871
|
Azért a te képed sem tökéletes :).
Tök felesleges a ház a képre. Hiába életlen, a világos színe miatt zavaró. Ha levágjuk akkor már feltűnik az arc árnyékos és napos oldala közötti nagy fényerő különbség, és végül de nem utolsó sorban a kamera túl magasan van ahhoz, hogy jó legyen a kompozíció.
Tudom, pont így akartad :) de ha már megosztottad elmondom nálam miért nem működik a kép.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|