Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
corebonts Creative Commons License 2012-03-28 14:40:46 24622

Elsősorban a teljesen manual makró közgyűrűsorhoz keresnék egy objektívet (gondoltam előbb ilyet veszek és ha többet makróznék esetleg akkor beruházok egy rendes AF-esre), szerintem a 135mm nagy lenne, talán kezdetnek egy helios 58/f2.
Meg arra is gondoltam hogy egy 35mm körüli nagy fényerejűt is keresek, az a 600dn kb tök jó lenne mondjuk elmenni városba és sztrítfotózni, ilyesmi.

Előzmény:
TeeCee :o) Creative Commons License 2012-03-28 12:14:23 24621

Szia, nekem speciel van most 135/2.8-as M42-esem, meg szeretek barkácsolni is...

Ha konkrét típusod van, szívesen megnézem, tudok-e vele valamit kezdeni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!