|
|
|
|
 |
seeman
2012-03-24 15:03:34
|
8127
|
Darth Vader nem szokott így imbolyogni. Ez a sugárzó fazon erősen megdőlt, valószínűleg sok volt benne a célzóvíz. :) |
|
 |
ph5.5
2012-03-24 10:13:47
|
8126
|
Nekem inkább olyan E.T. hazatelefonál feeling, nem törtvödör nagyúr :-) (ebből meg akkor lesz csillagromboló ha lekoccolja egy Merci elejét :-D ) |
|
A hozzászólás:
 |
Mano254
2012-03-23 22:02:11
|
8125
|
Wader Nagyúr, ki más lenne? Jobbra meg a csillagrombolója... :-) |
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2012-03-23 15:51:22
|
8124
|
És ki az a "ragyogó" egyéniség a bal oldalon? :-) A jobb oldali fényforrás (otto lámpa) színhője eltér a zsebágyúétól. ami nem baj, csak szóóótam :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|