Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012-03-24 15:03:34 8127

Darth Vader nem szokott így imbolyogni. Ez a sugárzó fazon erősen megdőlt, valószínűleg sok volt benne a célzóvíz. :)

ph5.5 Creative Commons License 2012-03-24 10:13:47 8126

Nekem inkább olyan E.T. hazatelefonál feeling, nem törtvödör nagyúr :-)   (ebből meg akkor lesz csillagromboló ha lekoccolja egy Merci elejét :-D )

A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2012-03-23 22:02:11 8125

Wader Nagyúr, ki más lenne? Jobbra meg a csillagrombolója... :-)

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-03-23 15:51:22 8124

És ki az a "ragyogó" egyéniség a bal oldalon? :-)  A jobb oldali fényforrás (otto lámpa) színhője eltér a zsebágyúétól. ami nem baj, csak szóóótam :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!