|
|
|
|
 |
Mano254
2012-03-23 22:02:11
|
8125
|
Wader Nagyúr, ki más lenne? Jobbra meg a csillagrombolója... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2012-03-23 15:51:22
|
8124
|
És ki az a "ragyogó" egyéniség a bal oldalon? :-) A jobb oldali fényforrás (otto lámpa) színhője eltér a zsebágyúétól. ami nem baj, csak szóóótam :) |
|
Előzmény:
 |
kisbergics
2012-03-23 03:03:09
|
8123
|
DimensionSeven: ph5.5 jól mondja, karácsonyra leptem meg magam vele, nem bántam meg. Csillagozni is baromi jó, illetve a fotóanyagaim kb 10%-át szokták színesíteni a vele készült képek, nagyon jól megférnek az anyagban. Egyszóval szeretem. Akkor még D800-at akartam venni, gondolván jó lesz a 16MP-es cropra. Jó is lett volna, de közben autót vettem, az új gép projekt halasztódik legalább egy évet.
De hogy ne csak a szám járjon, itt egy kép ma estéről, amin rajta van a kocsi is - igaz ez pont nem a halszemmel készült. (:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|