Keresés

Részletes keresés

Mano254 Creative Commons License 2012-03-23 22:02:11 8125

Wader Nagyúr, ki más lenne? Jobbra meg a csillagrombolója... :-)

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-03-23 15:51:22 8124

És ki az a "ragyogó" egyéniség a bal oldalon? :-)  A jobb oldali fényforrás (otto lámpa) színhője eltér a zsebágyúétól. ami nem baj, csak szóóótam :)

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2012-03-23 03:03:09 8123

DimensionSeven: ph5.5 jól mondja, karácsonyra leptem meg magam vele, nem bántam meg. Csillagozni is baromi jó, illetve a fotóanyagaim kb 10%-át szokták színesíteni a vele készült képek, nagyon jól megférnek az anyagban. Egyszóval szeretem. Akkor még D800-at akartam venni, gondolván jó lesz a 16MP-es cropra. Jó is lett volna, de közben autót vettem, az új gép projekt halasztódik legalább egy évet.

 

De hogy ne csak a szám járjon, itt egy kép ma estéről, amin rajta van a kocsi is - igaz ez pont nem a halszemmel készült. (:


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!