Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hakijani Creative Commons License 2012-03-21 15:39:10 24619

Eztett ha jövöhétre tervezné könd el is mennék de sajna a hétön dugozuk mint állat:(::((

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2012-03-21 15:35:56 24618

Urak, hölgyek:)! Holnap azaz márc. 22-én korán kimennék virágokat képelni a dobozi erdőbe. Ha valakinek reggel van pár szabad órája, Békéscsabán közösen egyeztetett helyen csatlakozhat. Ímél páblik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!