|
|
|
|
 |
ladasamara
2012-03-18 05:33:40
|
131
|
Jut eszembe, nincs mögötte párt, hanem egy cicil kezdeményezés
de lehet, h legközelebb, h stílszerű legyen, egy szürke marka ökröt neveznek meg, KE-nek :D |
|
A hozzászólás:
 |
ladasamara
2012-03-18 05:28:23
|
130
|
eldönthetnék a jobbosok, h akkor Dopeman fontos személyiség-e vagy sem? :D
Sztem, meg sok kormányellenes szerint nem.
És el tudom képzelni, még látványosan le is fog mondani, amit meg SP nem tesz meg
de ha meg SP lemondana, okafogyottá vélik az egész
MÁSRÉSZT DOPEMAN NEM MINISZTERELNÖK JELÜLT
nem kellene keverni a szezont a fazonnal, de mindegy
további jó erőlködést |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|