Keresés

Részletes keresés

ladasamara Creative Commons License 2012-03-18 05:33:40 131

Jut eszembe, nincs mögötte párt, hanem egy cicil kezdeményezés

de lehet, h legközelebb, h stílszerű legyen, egy szürke marka ökröt neveznek meg, KE-nek :D

A hozzászólás:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-18 05:28:23 130

eldönthetnék a jobbosok, h akkor Dopeman fontos személyiség-e vagy sem? :D

Sztem, meg sok kormányellenes szerint nem.

És el tudom képzelni, még látványosan le is fog mondani, amit meg SP nem tesz meg

de ha meg SP lemondana, okafogyottá vélik az egész

MÁSRÉSZT DOPEMAN NEM MINISZTERELNÖK JELÜLT

nem kellene keverni a szezont a fazonnal, de mindegy

további jó erőlködést

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!