Keresés

Részletes keresés

Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-18 14:21:00 7320

RHB!!! köszi.

A hozzászólás:
RhB Creative Commons License 2012-03-17 21:05:48 7319

Ha sokáig írsz, általában elszáll az elküldéskor. A megoldás az elküldés előtt egy Ctrl-A (teljes szöveg kijelölés) és Ctrl-C (kijelölt szöveg másolása). Ha elszállt, akkor kezdesz egy új hozzászólást és Ctrl-V-vel bemásolod az elmentett szöveget, ezután már menni fog.

Előzmény:
Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-17 20:38:51 7318

Már 2 írásomat nem vette a szgép,nemtudom mi a baj??? Ha ez kikerül,akkor örülök,de csak 1-2 nap múlva írok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!