|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
RhB
2012-03-17 21:05:48
|
7319
|
Ha sokáig írsz, általában elszáll az elküldéskor. A megoldás az elküldés előtt egy Ctrl-A (teljes szöveg kijelölés) és Ctrl-C (kijelölt szöveg másolása). Ha elszállt, akkor kezdesz egy új hozzászólást és Ctrl-V-vel bemásolod az elmentett szöveget, ezután már menni fog. |
|
Előzmény:
 |
Lúd Ludmilla
2012-03-17 20:38:51
|
7318
|
Már 2 írásomat nem vette a szgép,nemtudom mi a baj??? Ha ez kikerül,akkor örülök,de csak 1-2 nap múlva írok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|