|
|
|
|
 |
Octi19
2012-03-17 15:37:10
|
19333
|
kárpitra és szőnyegre nagyon jó, még porszívó nélkül is jól összeszedi, amikor megvettem azt monda a srác, hogy mindennek előtt próbáljam meg simán csak egy szőnyegen, és tényleg olyan mennyiségű szőrt szedett fel a tisztának tűnő szőnyegről, hogy meglepődtem.
Porszívón, szinte csak úgy lehet használni, hogy a csövet kb.:45°-ban megdöntöm oldalra mert egyébként annyira kapaszkodik, hogy szinte képtelenség tolni...
Szóval, nekem bevált. |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-03-17 15:12:03
|
19332
|
És ténleg annyira jó?? Megéri megvenni? |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2012-03-17 09:52:33
|
19331
|
nos, a tapasztalataim szerint heti 1-2 furminátoros kezeléssel egészen jól kordában lehet tartani a szőr problémát, már ha ilyen mocsok mázlid van... ;-)
A kárpitok, szőnyegek tisztítására meg: http://www.porszivofej.com/
Én a szettet vettem meg és a ruhakefe is jó szolgálatot tesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|