Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-03-17 15:37:10 19333

kárpitra és szőnyegre nagyon jó, még porszívó nélkül is jól összeszedi, amikor megvettem azt monda a srác, hogy mindennek előtt próbáljam meg simán csak egy szőnyegen, és tényleg olyan mennyiségű szőrt szedett fel a tisztának tűnő szőnyegről, hogy meglepődtem.

Porszívón, szinte csak úgy lehet használni, hogy a csövet kb.:45°-ban megdöntöm oldalra mert egyébként annyira kapaszkodik, hogy szinte képtelenség tolni...

 

Szóval, nekem bevált.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-17 15:12:03 19332

És ténleg annyira jó?? Megéri megvenni?

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2012-03-17 09:52:33 19331

nos, a tapasztalataim szerint heti 1-2 furminátoros kezeléssel egészen jól kordában lehet tartani a szőr problémát, már ha ilyen mocsok mázlid van... ;-)

A kárpitok, szőnyegek tisztítására meg: http://www.porszivofej.com/

Én a szettet vettem meg és a ruhakefe is jó szolgálatot tesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!