Keresés

Részletes keresés

ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 16:43:52 126

akkor maradjunk abban, miután vki azt mondta, a semlegesek leszarják Dopemant,  meg nem érdekli a mostani KE se, a jobbosoknak meg mindegy, ahogy nekem is, azaz nem oszt szoroz, ki a bohóc KE.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-17 12:53:36 121

Emiatt SP tekintélye csak azoknak a szemében zsugorodik, akik egyébként se szavaztak volna soha olyan pártra amelyik SP-t választja elnöknek a fideszre akkor se ha Gyurcsányt/Kókát/Bokrost/Bajnait jelülik miniszter/köztársasági elnöknek.

Előzmény:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 12:47:30 120

ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!