|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2012-03-17 12:53:36
|
121
|
Emiatt SP tekintélye csak azoknak a szemében zsugorodik, akik egyébként se szavaztak volna soha olyan pártra amelyik SP-t választja elnöknek a fideszre akkor se ha Gyurcsányt/Kókát/Bokrost/Bajnait jelülik miniszter/köztársasági elnöknek. |
|
A hozzászólás:
 |
ladasamara
2012-03-17 12:47:30
|
120
|
ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2012-03-17 12:39:31
|
119
|
Esetleg a semlegesek elgondolkodnak
a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|