Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-17 12:53:36 121

Emiatt SP tekintélye csak azoknak a szemében zsugorodik, akik egyébként se szavaztak volna soha olyan pártra amelyik SP-t választja elnöknek a fideszre akkor se ha Gyurcsányt/Kókát/Bokrost/Bajnait jelülik miniszter/köztársasági elnöknek.

A hozzászólás:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 12:47:30 120

ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-17 12:39:31 119

Esetleg a semlegesek elgondolkodnak

 

a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!