Keresés

Részletes keresés

midnight coder Creative Commons License 2012-03-18 08:29:36 135

Pontosan. Nálunk a KE eleve egy lufi, lényegében semmi hatalma nincs. Nagyjából teljesen mindegy hogy a vösösnácikkal paktáló Göncz tata vagy az agyhalott SP csinál semmit. Az persze egy másik kérdés, hogy egy politikai mozgalmat elég jól fémjelez, ha egy olyan IQ-light fazont mint Dopeman kitesz az ablakba. Persze ez azért szerintem hosszú távon vissza is üt: az átlagpolgár azért a 20 év szorgols liberális oktatásrombolása ellenére sincs egy kategóriában a Dopeman-félékkel, így aztán nem igazán áll be a millások mögé. Persze épeszű ember amúgy se tud komolyan venni egy olyan társulatot ami a faszbúkon harcol a diktatúra ellen. Aki látott már valódi diktatúrát, ha csak olyan vajpuhát is, mint a Kádáré a 80-as években, az jót röhög az egészen.

ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 12:47:30 120

ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-17 12:39:31 119

Esetleg a semlegesek elgondolkodnak

 

a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni.

Előzmény:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 11:59:15 118

Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!