|
|
|
|
 |
midnight coder
2012-03-18 08:29:36
|
135
|
Pontosan. Nálunk a KE eleve egy lufi, lényegében semmi hatalma nincs. Nagyjából teljesen mindegy hogy a vösösnácikkal paktáló Göncz tata vagy az agyhalott SP csinál semmit. Az persze egy másik kérdés, hogy egy politikai mozgalmat elég jól fémjelez, ha egy olyan IQ-light fazont mint Dopeman kitesz az ablakba. Persze ez azért szerintem hosszú távon vissza is üt: az átlagpolgár azért a 20 év szorgols liberális oktatásrombolása ellenére sincs egy kategóriában a Dopeman-félékkel, így aztán nem igazán áll be a millások mögé. Persze épeszű ember amúgy se tud komolyan venni egy olyan társulatot ami a faszbúkon harcol a diktatúra ellen. Aki látott már valódi diktatúrát, ha csak olyan vajpuhát is, mint a Kádáré a 80-as években, az jót röhög az egészen. |
|
 |
ladasamara
2012-03-17 12:47:30
|
120
|
ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon |
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2012-03-17 12:39:31
|
119
|
Esetleg a semlegesek elgondolkodnak
a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni. |
|
Előzmény:
 |
ladasamara
2012-03-17 11:59:15
|
118
|
Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|