Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-17 12:39:31 119

Esetleg a semlegesek elgondolkodnak

 

a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni.

A hozzászólás:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 11:59:15 118

Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-03-17 11:36:14 117

Nem is lehet nagyon a másik oldaltó elhóditan szavazókat. A semlegseket kellett volna megcélozni, de ezzel nagyon mellélőttek. Egyit nem ér meg egy poén se. Persze, csak, ha komolyan gondolják. Ha nem, akkor meg mi a faszt nyomulnak? Az is csak barahi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!