|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2012-03-17 12:39:31
|
119
|
Esetleg a semlegesek elgondolkodnak
a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni. |
|
A hozzászólás:
 |
ladasamara
2012-03-17 11:59:15
|
118
|
Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-03-17 11:36:14
|
117
|
Nem is lehet nagyon a másik oldaltó elhóditan szavazókat. A semlegseket kellett volna megcélozni, de ezzel nagyon mellélőttek. Egyit nem ér meg egy poén se. Persze, csak, ha komolyan gondolják. Ha nem, akkor meg mi a faszt nyomulnak? Az is csak barahi? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|