|
|
|
|
 |
ladasamara
2012-03-17 11:59:15
|
118
|
Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-03-17 11:36:14
|
117
|
Nem is lehet nagyon a másik oldaltó elhóditan szavazókat. A semlegseket kellett volna megcélozni, de ezzel nagyon mellélőttek. Egyit nem ér meg egy poén se. Persze, csak, ha komolyan gondolják. Ha nem, akkor meg mi a faszt nyomulnak? Az is csak barahi? |
|
Előzmény:
 |
ladasamara
2012-03-17 08:40:49
|
110
|
mit tegyek? vkik brachiból jelölték, és kész
úgy sem veszik ellenzéki oldalról komolyan, és ha vki tekintélyes embert tettek volna meg, a hithű jobbosokat az sem tántorítja el |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|