|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-03-17 15:12:03
|
19332
|
És ténleg annyira jó?? Megéri megvenni? |
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2012-03-17 09:52:33
|
19331
|
nos, a tapasztalataim szerint heti 1-2 furminátoros kezeléssel egészen jól kordában lehet tartani a szőr problémát, már ha ilyen mocsok mázlid van... ;-)
A kárpitok, szőnyegek tisztítására meg: http://www.porszivofej.com/
Én a szettet vettem meg és a ruhakefe is jó szolgálatot tesz. |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2012-03-17 07:41:05
|
19330
|
Nem Kyrusnak volt húgyúti panasza.
Nálunk, hála istennek, úgy kaptuk Tamástól (Dock27), hogy hozzávolt szoktatva a fésűhöz. 3 fajta fésűje van, meg a furmi, aminek még dorombol is ha fésülöm vele.
Amúgy én is gondolkodom, nézelődöm valamin, mert a szőrét, csak ott hagyja a fotelon, ágyon, függönyön, stb. Mondjuk, nálunk minden reggel porszívózással indul. 83 m2 fél óra, mire végzek, de muszáj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|