Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-17 15:12:03 19332

És ténleg annyira jó?? Megéri megvenni?

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2012-03-17 09:52:33 19331

nos, a tapasztalataim szerint heti 1-2 furminátoros kezeléssel egészen jól kordában lehet tartani a szőr problémát, már ha ilyen mocsok mázlid van... ;-)

A kárpitok, szőnyegek tisztítására meg: http://www.porszivofej.com/

Én a szettet vettem meg és a ruhakefe is jó szolgálatot tesz.

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-17 07:41:05 19330

Nem Kyrusnak volt húgyúti panasza.

 

Nálunk, hála istennek, úgy kaptuk Tamástól (Dock27), hogy hozzávolt szoktatva a fésűhöz. 3 fajta fésűje van, meg a furmi, aminek még dorombol is ha fésülöm vele.

Amúgy én is gondolkodom, nézelődöm valamin, mert a szőrét, csak ott hagyja a fotelon, ágyon, függönyön, stb. Mondjuk, nálunk minden reggel porszívózással indul. 83 m2 fél óra, mire végzek, de muszáj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!