Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-03-17 11:36:14 117

Nem is lehet nagyon a másik oldaltó elhóditan szavazókat. A semlegseket kellett volna megcélozni, de ezzel nagyon mellélőttek. Egyit nem ér meg egy poén se. Persze, csak, ha komolyan gondolják. Ha nem, akkor meg mi a faszt nyomulnak? Az is csak barahi?

A hozzászólás:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 08:40:49 110

mit tegyek? vkik brachiból jelölték, és kész

úgy sem veszik ellenzéki oldalról komolyan, és ha vki tekintélyes embert tettek volna meg, a hithű jobbosokat az sem tántorítja el

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-03-17 08:36:03 109

Én jelentőséget? Csak megjegyeztem, hogy egy ilyen arc árt, nem használ egy mozgalomnak. Nagyon sokat árt.

 

Lásd még, itt is hányan melegetik a számait!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!