Keresés

Részletes keresés

ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 08:40:49 110

mit tegyek? vkik brachiból jelölték, és kész

úgy sem veszik ellenzéki oldalról komolyan, és ha vki tekintélyes embert tettek volna meg, a hithű jobbosokat az sem tántorítja el

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-03-17 08:36:03 109

Én jelentőséget? Csak megjegyeztem, hogy egy ilyen arc árt, nem használ egy mozgalomnak. Nagyon sokat árt.

 

Lásd még, itt is hányan melegetik a számait!

Előzmény:
ladasamara Creative Commons License 2012-03-17 08:32:43 108

nézd, én nem tudom kik választották meg, nekem nem példaképem, túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki

vkik hülyeségből megválasztotték, semmi több

ahogy Scmittet OV Bulgárióból kiadta ukászba, őt kell megválasztani, még sem hőbörgött senki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!