|
|
|
|
 |
ladasamara
2012-03-17 08:40:49
|
110
|
mit tegyek? vkik brachiból jelölték, és kész
úgy sem veszik ellenzéki oldalról komolyan, és ha vki tekintélyes embert tettek volna meg, a hithű jobbosokat az sem tántorítja el |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-03-17 08:36:03
|
109
|
Én jelentőséget? Csak megjegyeztem, hogy egy ilyen arc árt, nem használ egy mozgalomnak. Nagyon sokat árt.
Lásd még, itt is hányan melegetik a számait! |
|
Előzmény:
 |
ladasamara
2012-03-17 08:32:43
|
108
|
nézd, én nem tudom kik választották meg, nekem nem példaképem, túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki
vkik hülyeségből megválasztotték, semmi több
ahogy Scmittet OV Bulgárióból kiadta ukászba, őt kell megválasztani, még sem hőbörgött senki |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|