|
|
|
|
 |
John Doe(520i)
2012-03-17 15:05:36
|
123
|
".... ahogy Scmittet OV Bulgárióból kiadta ukászba, őt kell megválasztani, még sem hőbörgött senki"
Aha, tényleg úgy volt. |
|
 |
Törölt nick
2012-03-17 08:36:03
|
109
|
Én jelentőséget? Csak megjegyeztem, hogy egy ilyen arc árt, nem használ egy mozgalomnak. Nagyon sokat árt.
Lásd még, itt is hányan melegetik a számait! |
|
A hozzászólás:
 |
ladasamara
2012-03-17 08:32:43
|
108
|
nézd, én nem tudom kik választották meg, nekem nem példaképem, túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki
vkik hülyeségből megválasztotték, semmi több
ahogy Scmittet OV Bulgárióból kiadta ukászba, őt kell megválasztani, még sem hőbörgött senki |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-03-17 08:29:58
|
106
|
Ugyan! Polgárpukkasztó akar a vezető lenni egy polgári államban? Na, ne! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|