Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-17 07:41:05 19330

Nem Kyrusnak volt húgyúti panasza.

 

Nálunk, hála istennek, úgy kaptuk Tamástól (Dock27), hogy hozzávolt szoktatva a fésűhöz. 3 fajta fésűje van, meg a furmi, aminek még dorombol is ha fésülöm vele.

Amúgy én is gondolkodom, nézelődöm valamin, mert a szőrét, csak ott hagyja a fotelon, ágyon, függönyön, stb. Mondjuk, nálunk minden reggel porszívózással indul. 83 m2 fél óra, mire végzek, de muszáj.

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2012-03-16 22:03:51 19329

Gyakorlatilag sehogyan nem lehet megoldani, ha elkülöníted bármelyiket is akkor képes és megsértődik, mert nem érti, hogy Ő most miért nem kap...

Nálunk most már mindenki egy koszton van és ha a legifjabb már 5-6 hónapos akkor szerintem adhatod keverve is a szárazat, persze ha Kyra bírja a Kittent (jól emlékszem, hogy neki voltak húgyúti panaszai?)

 

Apropó, a szőr problémáitok nincsenek? (a kérdés mindenkihez szól) Nálunk szinte mindenütt van macskaszőr és hát a furminátor nem a barátja egyik lókötőnek sem... Friciből egy gyilkos fenevad lesz amikor meglátja a furminátort, és akkor még finom vagyok... gyakorlatilag még nem úsztunk meg fésülést vérfürdő nélkül, és eddig még csak az én vérem folyt...

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-16 21:29:38 19328

2, vagy több macskánál, ti hogy oldjátok meg az etetést?

Nálunk, most Kyrus délután kap alutasakost, este pedig, 4/8 RC-t.

Ha megjön a kis brit, akkor ugye ő RC kittent kap, de ez hogy kivitelezhető, hogy ne egyék fel egymás elől a kaját?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!