|
|
|
|
 |
Octi19
2012-03-16 22:03:51
|
19329
|
Gyakorlatilag sehogyan nem lehet megoldani, ha elkülöníted bármelyiket is akkor képes és megsértődik, mert nem érti, hogy Ő most miért nem kap...
Nálunk most már mindenki egy koszton van és ha a legifjabb már 5-6 hónapos akkor szerintem adhatod keverve is a szárazat, persze ha Kyra bírja a Kittent (jól emlékszem, hogy neki voltak húgyúti panaszai?)
Apropó, a szőr problémáitok nincsenek? (a kérdés mindenkihez szól) Nálunk szinte mindenütt van macskaszőr és hát a furminátor nem a barátja egyik lókötőnek sem... Friciből egy gyilkos fenevad lesz amikor meglátja a furminátort, és akkor még finom vagyok... gyakorlatilag még nem úsztunk meg fésülést vérfürdő nélkül, és eddig még csak az én vérem folyt... |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-03-16 21:29:38
|
19328
|
2, vagy több macskánál, ti hogy oldjátok meg az etetést?
Nálunk, most Kyrus délután kap alutasakost, este pedig, 4/8 RC-t.
Ha megjön a kis brit, akkor ugye ő RC kittent kap, de ez hogy kivitelezhető, hogy ne egyék fel egymás elől a kaját? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|