|
|
|
|
 |
totoro_uj
2012-03-16 18:27:39
|
8113
|
De legalább az kiderült, hogy te egyben vagy. |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2012-03-16 18:21:20
|
8111
|
Megvagyok, de a bama megint újjított. Aki meghalt az egy szigetvári, madarakkal foglalakozó srác, akit meg nyakon lőttek és életveszélyben van az az egyik társaság fiatal vadőre volt. A tettes meg... szóval mindegyiket ismertem.
|
|
Előzmény:
 |
totoro_uj
2012-03-16 18:14:01
|
8110
|
Én is olvasom a cikket. A lelőtt srácot ismertem, Szigetváron más természetfotóst nem ismerek u.hu kollégán kívűl, de nagyon remélem nem ő volt az! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|