|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2012-03-17 00:30:38
|
8115
|
Melyik műsorban volt? Hátha vissza tudom keresni. |
|
 |
ph5.5
2012-03-16 19:55:57
|
8114
|
Transzilvániában üdül épp, így talán nem sértődik meg ha leírom hogy még december végén jutott hozzá és élvezettel használja azóta is :-)
És ilyenekre képes ez az eszköz:

|
|
 |
u.hu
2012-03-16 18:22:15
|
8112
|
Én nem láttam, de így is gratulálok.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2012-03-16 16:45:19
|
8109
|
Más: most láttam Kisbergicset a Pécs TV-n, grat. az interjúhoz! A 10.5-öt mikor szerezted be? :o |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|