Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fejes.i Creative Commons License 2012-03-15 20:05:53 159

Jó objektívvel és 1,4 konverterrel még jó eredményt lehet kapni. A kétszerező már határozottan kompromisszum.

Előzmény:
fotograbb Creative Commons License 2012-03-15 16:01:15 158

D5000-esnek nincs ha jól vélem af  csavartengelye.

A Kenko kétszerezőm vitte az AF-S  obikat is.. 

Amúgy  csavarhajtása is volt..   Mindenképpen elektromos érintkezőkel keresd a

jelölteken..   Egyébként nem javaslom a konvertereket.. kényszerből csak csak,

de lágyabb rajzokat kapsz , mint nélküle  akármennyire rekeszelsz. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!