|
|
|
|
 |
Gátúszó
2012-03-16 14:36:22
|
92
|
Szerencsére ezt komolyan csinálják, mert viccnek nagyon durva lenne. |
|
 |
sörösgigant
2012-03-16 09:30:13
|
82
|
Azt hittem hogy a millások zöme tanult értelmiségi fiatal. Talán még mindentől függetlenül idősebb, értelmes emberek gyülekezete.
Úgy látszik tévedtem. Ne is kicsit. Nagyon....
Dopeman....Névtelen nulla. Kettő....
Lehet ekézni a jelenlegi Ke-t, de ő legalább letett valamit az asztalra. Ez a furkó maximum a .... |
|
 |
Törölt nick
2012-03-15 19:59:31
|
48
|
erre még a Fiala is azt mondta, hogy nagyon ciki ez a Millás alternatív elnökválasztás, pedig a kedzdeményezéssel (Milla) szimpatizál |
|
 |
Morgó Sapiens
2012-03-15 17:33:50
|
4
|
Beiktatás után mennek lopni. Persze tekintve az ünnepélyes alkalmat: díszlopni... |
|
A hozzászólás:
 |
forumozo54
2012-03-15 17:19:18
|
-
|
Pitiyinger László |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|