Keresés

Részletes keresés

szarvasmarha Creative Commons License 2012-03-17 13:46:14 122

Gátúszó Creative Commons License 2012-03-16 14:36:22 92

Szerencsére ezt komolyan csinálják, mert viccnek nagyon durva lenne.

sörösgigant Creative Commons License 2012-03-16 09:30:13 82

Azt hittem hogy a millások zöme tanult értelmiségi fiatal. Talán még mindentől függetlenül idősebb, értelmes emberek gyülekezete. 

Úgy látszik tévedtem. Ne is kicsit. Nagyon....

Dopeman....Névtelen nulla. Kettő....

Lehet ekézni a jelenlegi Ke-t, de ő legalább letett valamit az asztalra. Ez a furkó maximum a ....

Törölt nick Creative Commons License 2012-03-15 19:59:31 48

erre még a Fiala is azt mondta, hogy nagyon ciki ez a Millás alternatív elnökválasztás, pedig a kedzdeményezéssel (Milla) szimpatizál

Morgó Sapiens Creative Commons License 2012-03-15 17:33:50 4

Beiktatás után mennek lopni. Persze tekintve az ünnepélyes alkalmat: díszlopni...

Törölt nick Creative Commons License 2012-03-15 17:20:15 1

d0kt0r?

A hozzászólás:
forumozo54 Creative Commons License 2012-03-15 17:19:18 -

Pitiyinger László

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!