Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
airdei Creative Commons License 2012-03-15 00:57:26 157

Azóta én is letettem róla.

Az általad említett obi számomra is szimpatikus, csak még egy kicsit drága!

Előzmény:
Eyeball Creative Commons License 2012-01-14 13:06:44 155

- Inkább az újabb változatot vedd meg (24-120 f4 VRII.), az nagyságrendekkel jobb mint az elődje. Rajzban sztem hozza a 24-70-es minőségét.

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!