Keresés

Részletes keresés

Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-14 18:18:16 7316

Bocsánat,de újra én...RÉGI KIÁLLÍTÁSOK EMLÉKEI alatt találod CSIPIKÉT.

 

Elolvastam újra,könnyebb,mint kikeresnem itthon a rólunk szóló újságokat...

Édes kicsi Csipp-csupp csodás Csipikém! Remélem a nagygazdival szépet álmodtok és azért néha hozzám simulsz,még ha én nem is érzem...

 

Van új cicád?

Persze,majd keres téged egy cica...engem mindig megkeresnek,ők választanak engem és nem én őket.Nekem általában így lett cicám,vagyis így vagyok cicagazdi...

 

szép hétvégét mindenkinek!!!

Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-14 18:04:11 7315

RákerestemCsipir.

 

Így megtalálható: www.házimacska.hu vagy ÉV MACSKÁJA '93 CSIPIKE. CSIPIKE VISZONTAGSÁGAI

 

Kattints rá és az egész történetet olvashatod.

És nagyon hálás vagyok az illetőnek,aki a honlapot csinálta.

 

CSIPIKE KÖSZÖNETET MOND,ha ezt beírod,akkor az én cikkemet olvashatod,amit írtam a verseny megnyerése után  A MACSKA újságba.

 

Persze nem kötelező elolvasni...csa ha úgy gondolod.

 

Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-14 17:21:30 7314

Nagyon ügyesen rajzolsz.

És a cica is nagyon szép volt,azzal a cirmos pofival és fehércsizmával.Hány évet élt és hogyan fogadott a gazdijává? Megírod nekem?Köszönöm.

Megnézem a honlapot,nem hagyom ki.

Keress rá te is Csipikére,szerintem  ÉVMACSKÁJA 1993 alapján még fotó  is lesz talán.

 

Sajnos az a tapasztalatom,hogy a környezetemben nem szeretik a férfiak a cicákat...

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2012-03-14 07:09:59 7313

Köszönöm a kedves soraid. A történeted elég megrendítő volt számomra. Egyébként az a véleményem, hogy az érzelmeit az "erősebb" nemnek sem szabadna szégyelmi. Kis Filemont egyszer le is rajzoltam. (mellékelem) Ez a grafikát a honlapomon (www.abrokmiklos.hu) is megtalálod. Fogadd barátsággal.  

 

Előzmény:
Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-13 21:44:34 7311

NOHABROK!

Nem akarlak megbántani,de csak sajnos édesapámat láttam így férfi létére,hogy ennyire szereti a cicákat.

Ha  érdekel, leírok vele kapcsolatban egy igaz történetet nagyon-nagyon röviden.

 

Angyalföldi lány vagyok,apukám is.Mindig volt cicánk.Elkerültünk vidékre.Emeletes házban nem tartottunk,de nagyon hiányzott.

Apukám kertes háznál maszekolt,mint lakatos és a levetett munkás kabátja zsebébe belebújt a háziak pici cicuja.Haza hozta...1989 volt,így kezdődött újra,Julcsi cicával.

 

1992-ben megmentett apuci egy cicát.Sanyarú sora volt.Édesapám tudta,hogy be lehet nevezni az év macskája díjra...anyukám és én nem akartuk,mert a mentett CSIPIKE nevű cica csúnya volt,beteg és satnya ...de kipendült..

Apukám meghalt 1993. febr.28-án..A Csipi volt vele halála pillanatában...a szíve vitte el.

Én ebben az évben apuci kívánsága szerint  beneveztem a CSIPIT és az APUKÁM CICÁJA LETT AZ ÉV MACSKÁJA 1993-ban MAGYARORSZÁGON!!!

 

Apukámat 1993.márc.18-án temettük a Megyeri temetőben.

Cicája,Csipike 14 évvel élte túl imádott gazdáját és őt is márc.18-án temettem el ide a kertünkbe.A cica 16 évet élt.

 

A történetet röviden írtam...nagyon szimpatikus nekem,hogy ennyire szereted a cicádat,még a halálon túl is,pedig a férfiak zöme nem igazán...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!