|
|
|
|
 |
55törpe
2012-03-13 19:07:36
|
128
|
Ami fontos, ne tedd huzatba, és ne süssön rá a nap. Hűtő mellé sem tanácsos tenni.
Úgy állítsd be, a zöld led 0, 1c elmozdulásnál elaludjon, vagy kisebb változásnál. Utána addig nyiss rajta. míg meg nem szűnik a hő lengés a középértéknél, kiszegeződik a hő.
A tojások hőjét mérd, hogy a tojás hőt is beszámolja.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-03-13 17:56:20
|
127
|
Na ha lesz pénzem megcsinálom a harmadik keltetőt is, akkor abba ujjból beépítem, hátha mégis beválik. Bár ez valószínűleg csak jövő évi költségvetésbe fér bele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|