|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-03-13 14:48:37
|
123
|
Na ez már valamire való válasz az eddig leírt problémámra.
Látod kár volt eddig dühödben irkálni, inkább sétáltál volna egy kicsit a friss levegőn gondolkodva a hibajelenség okán.
Előkaptam és valóban odaítad a panelra, hogy érzékenység ezzel mit lehet állítani ami miatt nem fog elmászni a hőfok?
Ezt légyszíves kétszer átolvasva magyarázd el ujra:
"ha az elvan tekerve akkor valóban át billen a fütés egynlitésére, viszont akkor elmegy a hőfok, el tud kúszni"
Tehát merre kell álítanom hogy ne jelentkezzen ez a hiba ?? nagyobb legyen a hiszterézise pl.0,2°C. Egyáltalán mit állítok rajta. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-03-13 14:27:36
|
122
|
Most jut az eszembe lehet neked már sőt biztos terem rá érzékenység beállítás ra egy 500k trimert és lás csodát ha az elva teerve akkór valóban át bille a fütés egynlitésére viszont akkór elmegy a kőfok eltud kuszni . Mivel nem kérdeztél igy nem tudtam szólni de a panelra rávan írva +- érzékenység . Namár mos akor téyleg igazad volt és elmet a beállitot hő . De mivel ez állítható .egy kis csavarhuzóval ellehetetvola állitani de te em kérdeztél haem ekem estél Továbbá , Nem éltél a garaciával seAkkor meg légysz Gyakotolj őnnkritikát . |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-03-13 12:01:56
|
120
|
Általános iskola első osztály írás olvasás :
"Sántít a magyarázat mert mind a két esetben a szonda mellett volt a hőmérő is"
Akárhogy tagadod a leírt hiba létezik, úgyhogy amit építesz nem való keltetőbe.
Legfeljebb szobatermosztátnak használható. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|