Keresés

Részletes keresés

Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-13 21:44:34 7311

NOHABROK!

Nem akarlak megbántani,de csak sajnos édesapámat láttam így férfi létére,hogy ennyire szereti a cicákat.

Ha  érdekel, leírok vele kapcsolatban egy igaz történetet nagyon-nagyon röviden.

 

Angyalföldi lány vagyok,apukám is.Mindig volt cicánk.Elkerültünk vidékre.Emeletes házban nem tartottunk,de nagyon hiányzott.

Apukám kertes háznál maszekolt,mint lakatos és a levetett munkás kabátja zsebébe belebújt a háziak pici cicuja.Haza hozta...1989 volt,így kezdődött újra,Julcsi cicával.

 

1992-ben megmentett apuci egy cicát.Sanyarú sora volt.Édesapám tudta,hogy be lehet nevezni az év macskája díjra...anyukám és én nem akartuk,mert a mentett CSIPIKE nevű cica csúnya volt,beteg és satnya ...de kipendült..

Apukám meghalt 1993. febr.28-án..A Csipi volt vele halála pillanatában...a szíve vitte el.

Én ebben az évben apuci kívánsága szerint  beneveztem a CSIPIT és az APUKÁM CICÁJA LETT AZ ÉV MACSKÁJA 1993-ban MAGYARORSZÁGON!!!

 

Apukámat 1993.márc.18-án temettük a Megyeri temetőben.

Cicája,Csipike 14 évvel élte túl imádott gazdáját és őt is márc.18-án temettem el ide a kertünkbe.A cica 16 évet élt.

 

A történetet röviden írtam...nagyon szimpatikus nekem,hogy ennyire szereted a cicádat,még a halálon túl is,pedig a férfiak zöme nem igazán...

 

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2012-03-13 09:43:42 7310

Tudom. Ebben bízom én is.

 

Előzmény:
Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-03-11 19:55:52 7309

NOHABROK!

Egy életen át érezni fogod szerencsére...azt mondják,ha meghalunk mi emberek,van egy szívárvány,ahová elmegyünk...és ott a szivárványnál várnak ránk a már  meghalt állatkáink...és újra boldogan együtt leszünk velük az örökkévalóságban... nem tudom mi igaz ebből,de engem nagyon sokan várnak már...cica nélkül is lehet élni,de minek...nem érdemes...ezért van mindig cicukám...imádom az állatokat,feltétel nélkül,de  a macska az más...ő macska

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!