|
|
|
|
 |
55törpe
2012-03-13 09:20:16
|
119
|
FIZIKA"egyidőben egy ponton kér dolog nem lehet"
Van olyan szabályzó, PL. nasuna Sk70 a digis ugyan az a szoda két funciót csinál ja és PWM .
Ha digi mellé teszd ahőmérőt tapasztalod .
De a egy évig láti a zőld ledhalványan fojamatossan világit ha nagyobb szresz éri pj megnyitás vagy huzat azonnal reagál rá 0,01 meg lehet rajta látni fojamatos állapotot mutat . Mert mem digi hanem amalog . Ezt az értéket hőmérővel nem is lehet ézlelni . Csak Hő kamerával .
Hamár itt tartunk hő kamerával csodákat látnál a keltetőn .
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-03-13 08:35:59
|
118
|
Sántít a magyarázat mert mind a két esetben a szonda mellett volt a hőmérő is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|