Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-03-13 09:20:16 119

FIZIKA"egyidőben egy ponton kér dolog nem lehet"

Van olyan szabályzó, PL. nasuna Sk70 a digis ugyan az a szoda két funciót csinál ja és PWM .

Ha digi mellé teszd ahőmérőt tapasztalod .

De a egy évig láti a zőld ledhalványan fojamatossan világit  ha nagyobb szresz éri pj megnyitás vagy huzat azonnal reagál rá 0,01 meg lehet rajta látni fojamatos állapotot mutat . Mert mem digi hanem amalog . Ezt az értéket hőmérővel nem is lehet ézlelni . Csak Hő kamerával .

Hamár itt tartunk hő kamerával csodákat látnál a keltetőn .

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-03-13 08:35:59 118

Sántít a magyarázat mert mind a két esetben a szonda mellett volt a hőmérő is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!