|
|
|
|
 |
caisse
2012-03-13 11:31:03
|
5010
|
Köszönöm a kimerítő választ:).Én a tavalyi Romandiai körversenyre emlékeztem leginkább amikor megnyerte a prologot majd a hegyi szakaszon kapott egy csomó időt.Még az év elején olvastam tőle egy nyilatkozatot hogy idén szeretne mindnél többet fejlődni a hegyekben.Hasonló tipusu versenyző lehet belőle mint Plaza(remélem felűl tudja múlni). |
|
A hozzászólás:
 |
oscarsevilla
2012-03-12 23:28:54
|
5009
|
Megcáfollak részben, Castroviejo az Orbeás éveiben hasonló szinten teljesített a hegyesebb szakaszokon, mint a nála 3 évvel idősebb Nieve, és azt láttuk, belőle mi lett az Euskaltelben, Cotobello a Vueltán, Val di Fassa a Giron, legyen elég csak ennyi.
Ugyanakkor Castro fő profilja mindig is az időfutam volt, és az Euskaltelben Irizaron és rajta kívül nem nagyon volt ilyen típusú ember a csapatban. Ezért Castrot kényszerből, mert nem volt más, legtöbbször a hegyes szakaszok első 100 kilóméterén használta fel Igor tempómenésre, és nagyrészt emiatt voltak sokszor gyengébb eredményei az ilyen napokon az Euskaltelben. Ne feledjük el persze, hogy Jon csak 25 éves még mindig, nyilván fejlődött is ebben a diszciplinában az utóbbi években, és most következnek majd a legjobb évei. Nagyon sajnálom, hogy Unzue aratja le majd azokat a babérokat, amelyek felépítésében a Galdeano tesóknak elévülhetetlen érdemei vannak. Ezzel együtt is aupa Jon! |
|
Előzmény:
 |
caisse
2012-03-04 11:59:19
|
4995
|
Quintana teljesítménye mellett nagy pozitívum még Castroviejo fejlődése.Javítsatok ki ha nem így van de ő eddig nem ment ilyen jól hegyre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|