|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2012-03-12 18:41:55
|
12625
|
A 360tacticalvr-tól én is rendeltem, amikor más EU-stól nem tudtam, a T-adapter még tőlük jött, irgalmatlan nagy árréssel. A többi dolgot, nadír adaptert meg egy N-CP2 talpat már Berlinből (Pano-Store) illetve Hollandiából (CameraNU.nl) rendeltem meg, jóval olcsóbbak voltak az angolnál, mostanában, úgy nézem, az angol is lejjebb vitte az árait, ahogy lett konkurenciája EU-ban is. |
|
Előzmény:
 |
Davidon
2012-03-12 17:42:01
|
12624
|
scarabaeus & mp3player!
Én tavaly kezdtem a gömbpanorámázást. NN3 MKII Starter kit-et rendeltem az ebay-ről. Előtte leveleztem a gyártóval, mert Ámérikából sokkal olcsóbb lett volna, csak a szállítási költség horror.
Így az ebay-en (EU) rendeltem végül a 360tacticalvr eladótól. Ti biztosan jobban tudjátok, de úgy rémlik van vmi közük egymáshoz, mindenesetre egy 20-assal volt drágább, és ez azért még mindig sokkal olcsóbb volt az artwork-nél. Nem kellett idegeskedni, hogy lesz-e vám+ÁFA.
Erre egyébként csisszesen pont felmegy a K-7 + Samyang 8mm kombó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|