Azon kiül a P szabélyzó a Zolikáé meg kezdeti 1 fok ra. van állítva, hogy elkezdjen lágyítani.
Az ujabbakat 0-2c finom hangással lehet állítani az érzékenységét kis trimerrel.
Tehát a kétállású és a p. kettő gőzt állítható.
A Zolika szabályzója és hőmérője külőn helye van. Kis figyelemmel rájött, hogy a keltető hő elosztása változott a nagy hő ingadozáso. A szabályzója be volt állítva. de azt hitte elmozdult. Uránállításnál meg átbillent a túl oldalra.
Amit észlelt termesztés dolog ez minden keltető kézikönyvébe be van írva 20-25c.
Mos, akkor kérdezem mi a rossz azon, ami jó. Messze rosszabb a hatásfoka a te szabályzódnak.
A P szabályzó van egy kis trimer, azzal lehet állítani a P hatás hány tizedre kezdődőn
Egész 0 ig. le lehet vinni akkor az is 2 állású lesz
Aki a digit váltotta ki kis PWM szabályzóra viszaküldőt kettőt, mert nem lágyitot nem indult de 1000W a PWM hatás mer neki a 4e Ft adtam két állásúnak működött az kaka
A P. szabályzót kapott volna egyiket se küldte volna vissza
De nem baj nem az én bajom. Hanem a tiétek Én évtizedek óta keltetek de a p. szabályzónál jobbat nem találtam a PWM is jó csak nem állítható rajta az RW rész, hanem fix.