Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Woodyka Creative Commons License 2012-03-09 22:14:59 944

Nem tudom, nekem annyira változó a gépnek a zajszint. Ha van fény akkor ISOxxxx is lehet, de ha kevés akkor ISO 100 is elég zajos tud lenni néha. Amúgy van benne valami, a 2002-es Olympus fixfókuszos nem volt túl zajos gép.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2012-03-09 20:18:50 940

Aztán jön a Bridge kategória: DSLR kicsibe

 

A dslr kicsibe az a milc. Csak a tükör elmaradása különbözteti meg öket a dslr-töl, a bridge-ek meg max kinézetre hasonlitanak a dslr-re de a beltartalom az egy az egybe kompakt, csak nagyobb fekete dobozba szerelik.

 

Csupán a kép részletességével kapcsolatban nem szabad túl nagy elvárásokat támasztani. Ez azonban közel sem olyan szörnyű, mint leírva-elolvasva. 

 

Dehogynem szörnyű, ott vannak az iso 100as mintaképek lentebb. Alap iso-n vizfestményt gyártanak ezek az uj csodák, pár éve ezt a szintet azért iso400 körül produkálták a kompaktok. Kültéren se szép, de beltéren emelt isoval, hááááát.  Eközben ott az a nyomorult zseb-oly ugyanennyiért ami 800ra feltolt isoval szebb jpg-t dob ki mint ezek alapérzékenységen. Arra még vakut se kell venni ha nem esküvőzni akar vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!