|
|
|
|
 |
zoli acsád
2012-03-08 21:16:56
|
110
|
heló tőrpe emlékszel hogy a másik topikon blamálták a p szabájzót rájőtem mi lehet a baja hogy miértis mászkál el a hőfok nekem edig bentvolt a gép de most hogy jőn a baba hejszűkébe vagyok igy kikelet kőltőztetnem a gépet a nyáriba délután 2 órakor beálitotam a gépet 37.8-ra a benti hőmérséklet 23 fok volt de regere lement 14 c fokra igy a gép már 36,9 c fokon ment utánaálitotam de mire hazajőtem a munkából 38,8 c fokon volt ezt játszotuk 3 napig mire rájőtem hogy a kűlső hőmérséklet változása befojásolta a gépet most a kűlső hőmérséklet 22c fok stabilan +- 1 c fok de még igysem vagyok kész beálitom 37,8 űressen szépen tarcsa de ha berakom a tojásokat elég lasan stabilizálódik a hő szerintem azal lehet a gond mivel a gép 2 tálcás a magasága kb 110 cm és a főldre hejeztem de mot néztem hogy a gép tetején a kűlső hőmérséklet 22 c fok mig a gép aljánál 17 c fok igy szerintem nem a szabájzóval van a gond hanem a gép elhejezésével szerinted???????? |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-03-06 22:44:59
|
109
|
Tudok mos adtam fek 4 daradot . |
|
Előzmény:
 |
big_gabi
2012-03-05 20:09:13
|
108
|
Szia torpe
Azt szertnem kerdezni hogy para szabalyzot/merot is tudsz csinalni
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|