Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atill_a Creative Commons License 2012-03-06 08:40:32 24606

Elméletileg a vízügy. Legtöbbször pedig a gátőröknek adják ki, akik számomra indokolatlan, érthetetlen módon járnak el (ez leginkább a Maros partra jellemző tapasztalat).

De érdekes az is, hogy a makói strandnál a fólyó feletti csúszkához mennyi és milyen fákat vágtak ki. És hogy néz ki most. És ehhez még elvileg a KMNP hozzájárulása is szükséges lett volna...

Előzmény:
tlight Creative Commons License 2012-03-05 19:22:37 24604

Kíváncsi lennék ki és milyen engedély alapján vágja a Tisza ártéri fáit szeged alatt? (a nyárfák fűtőértéke nem túl magas...)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!