|
|
|
|
 |
big_gabi
2012-03-05 20:09:13
|
108
|
Szia torpe
Azt szertnem kerdezni hogy para szabalyzot/merot is tudsz csinalni
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-03-05 18:49:28
|
107
|
Resze nem feszegetni kell megynézni rőgzizeni ahogyvan , hogy később tud mi, hova kell .
Csak at a baj sok féle felépítésü szabályzó van arománba
azt se tudom digi van analog vezérlésü . |
|
Előzmény:
 |
jocccsa
2012-03-05 14:48:33
|
106
|
Azért annyira szerencsétlen nem vagyok, nem esett le hogy nyomtatott áramkör még így nem hallottam hogy nyák, egy lakás vezetékelése az megy de a nyomtatott áramkörök az nem volt már vele dolgom de csak annyi egy retro rádió nyák-ja el volt törve és a két törött részt áthidaltam amúgy nem értek hozzá, ezért is keresek rá embert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|