Keresés

Részletes keresés

big_gabi Creative Commons License 2012-03-05 20:09:13 108
Szia torpe

Azt szertnem kerdezni hogy para szabalyzot/merot is tudsz csinalni
A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-03-05 18:49:28 107

Resze nem feszegetni kell megynézni rőgzizeni ahogyvan , hogy később tud mi, hova kell .

Csak at a baj  sok féle felépítésü szabályzó van arománba

 

azt se tudom digi van analog vezérlésü .

Előzmény:
jocccsa Creative Commons License 2012-03-05 14:48:33 106

Azért annyira szerencsétlen nem vagyok, nem esett le hogy nyomtatott áramkör még így nem hallottam hogy nyák, egy lakás vezetékelése az megy de a nyomtatott áramkörök az nem volt már vele dolgom de csak annyi egy retro rádió nyák-ja el volt törve és a két törött részt áthidaltam amúgy nem értek hozzá, ezért is keresek rá embert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!