Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-03-05 19:55:07 5004

Vagy ennyivel jobban bejön neki az orujo a vodkánál:-)

A hozzászólás:
HPéter1978 Creative Commons License 2012-03-05 17:29:21 5003

Akkor két dolog lehet.

a.) Vlagyim nagyon jól érzi magát az Alma Materben.

b.) Vlagyim minden étkezés után kap egy mariskát. :-)

 

Előzmény:
caisse Creative Commons License 2012-03-05 11:08:51 5002

Mióta visszatért a csapathoz, folyamatosan kiűl az arcára egy kis vigyor amit nagyon probál álcázni:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!