Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-03-05 18:49:28 107

Resze nem feszegetni kell megynézni rőgzizeni ahogyvan , hogy később tud mi, hova kell .

Csak at a baj  sok féle felépítésü szabályzó van arománba

 

azt se tudom digi van analog vezérlésü .

A hozzászólás:
jocccsa Creative Commons License 2012-03-05 14:48:33 106

Azért annyira szerencsétlen nem vagyok, nem esett le hogy nyomtatott áramkör még így nem hallottam hogy nyák, egy lakás vezetékelése az megy de a nyomtatott áramkörök az nem volt már vele dolgom de csak annyi egy retro rádió nyák-ja el volt törve és a két törött részt áthidaltam amúgy nem értek hozzá, ezért is keresek rá embert.

Előzmény:
fürj999 Creative Commons License 2012-03-05 12:58:00 105

Szerintem, ha ennyire nem értesz az elektronikához hozzá se nyúlj, mert úgy sem tudod kivenni, hogy valamit ne sérts meg vagy el ne törj. Bocs, hogy bele szóltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!