Keresés

Részletes keresés

jocccsa Creative Commons License 2012-03-05 14:48:33 106

Azért annyira szerencsétlen nem vagyok, nem esett le hogy nyomtatott áramkör még így nem hallottam hogy nyák, egy lakás vezetékelése az megy de a nyomtatott áramkörök az nem volt már vele dolgom de csak annyi egy retro rádió nyák-ja el volt törve és a két törött részt áthidaltam amúgy nem értek hozzá, ezért is keresek rá embert.

A hozzászólás:
fürj999 Creative Commons License 2012-03-05 12:58:00 105

Szerintem, ha ennyire nem értesz az elektronikához hozzá se nyúlj, mert úgy sem tudod kivenni, hogy valamit ne sérts meg vagy el ne törj. Bocs, hogy bele szóltam.

Előzmény:
jocccsa Creative Commons License 2012-03-04 18:10:57 102

Lefényképezhetem a "nyákot" de mi az...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!