Keresés

Részletes keresés

HPéter1978 Creative Commons License 2012-03-05 17:29:21 5003

Akkor két dolog lehet.

a.) Vlagyim nagyon jól érzi magát az Alma Materben.

b.) Vlagyim minden étkezés után kap egy mariskát. :-)

 

A hozzászólás:
caisse Creative Commons License 2012-03-05 11:08:51 5002

Mióta visszatért a csapathoz, folyamatosan kiűl az arcára egy kis vigyor amit nagyon probál álcázni:)

Előzmény:
HPéter1978 Creative Commons License 2012-03-05 05:52:29 5000

Anyám, Vlagyim szája görbül!

Igaz, hogy rossz irányba, de akkor is görbül. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!