|
|
|
|
 |
caisse
2012-03-05 11:08:51
|
5002
|
Mióta visszatért a csapathoz, folyamatosan kiűl az arcára egy kis vigyor amit nagyon probál álcázni:) |
|
 |
Törölt nick
2012-03-05 07:47:08
|
5001
|
Nagvonalú méltányossággal tekinthetjük mosolynak.
Egy őszinte vélemény a kép mellől a movistar facebook oldaláról.
"Vlagyimir úgy néz ki, mintha ő lenne a törpikék apukája"
Van benne valami:-) |
|
A hozzászólás:
 |
HPéter1978
2012-03-05 05:52:29
|
5000
|
Anyám, Vlagyim szája görbül!
Igaz, hogy rossz irányba, de akkor is görbül. :-) |
|
Előzmény:
 |
caisse
2012-03-04 18:37:47
|
4997
|
Hatalmas ez a kép:)))

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|