Keresés

Részletes keresés

fürj999 Creative Commons License 2012-03-05 12:58:00 105

Szerintem, ha ennyire nem értesz az elektronikához hozzá se nyúlj, mert úgy sem tudod kivenni, hogy valamit ne sérts meg vagy el ne törj. Bocs, hogy bele szóltam.

55törpe Creative Commons License 2012-03-05 07:11:45 104

A nyák ,  az áramkőr ami benne van . Az még jobb ha kiveszed és ugy , vagy mind két oldalát , hogy egyérteműl egyen .

55törpe Creative Commons License 2012-03-05 07:08:08 103

De nem külted el. írtam neked levelet is ,kűld el .

A hozzászólás:
jocccsa Creative Commons License 2012-03-04 18:10:57 102

Lefényképezhetem a "nyákot" de mi az...?

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-03-04 17:42:54 101

Sajnatőlem messze laksz .Ha letudnád a nyákot fényképezni és feltenni segithetümk .mert tőbb fajta van , a román csodából . 

Valósznü lehet benne trimer , vagy kel beletenni. egy potmétert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!