|
|
|
|
 |
fürj999
2012-03-05 12:58:00
|
105
|
Szerintem, ha ennyire nem értesz az elektronikához hozzá se nyúlj, mert úgy sem tudod kivenni, hogy valamit ne sérts meg vagy el ne törj. Bocs, hogy bele szóltam. |
|
 |
55törpe
2012-03-05 07:11:45
|
104
|
A nyák , az áramkőr ami benne van . Az még jobb ha kiveszed és ugy , vagy mind két oldalát , hogy egyérteműl egyen . |
|
 |
55törpe
2012-03-05 07:08:08
|
103
|
De nem külted el. írtam neked levelet is ,kűld el . |
|
A hozzászólás:
 |
jocccsa
2012-03-04 18:10:57
|
102
|
Lefényképezhetem a "nyákot" de mi az...? |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-03-04 17:42:54
|
101
|
Sajnatőlem messze laksz .Ha letudnád a nyákot fényképezni és feltenni segithetümk .mert tőbb fajta van , a román csodából .
Valósznü lehet benne trimer , vagy kel beletenni. egy potmétert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|