Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2012-03-04 17:58:56 24602

Régóta nem láttam, de ma ismét megmutatta magát a vándorsólyom az Evangélikus Nagytemplom tornyában. Sajnos röptét nem sikerült elkapni róla, mert egy óra várakozás után sem akart felrepülni, nekem meg programom volt... délután 3-kor meg már temészetesen nem volt ott, de még fél 5-kor sem.

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2012-02-16 20:25:01 24576

Lassan Békéscsaba címermadara lesz ez a Vándorsólyom, ami már több mint két és fél hónapja tanyázik az Evangélikus Nagytemplom tornyában, a galambok nem kis riadalmára és a madarászok nagy örömére. :-)

 


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!