|
|
|
|
 |
jocccsa
2012-03-04 18:10:57
|
102
|
Lefényképezhetem a "nyákot" de mi az...? |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-03-04 17:42:54
|
101
|
Sajnatőlem messze laksz .Ha letudnád a nyákot fényképezni és feltenni segithetümk .mert tőbb fajta van , a román csodából .
Valósznü lehet benne trimer , vagy kel beletenni. egy potmétert. |
|
Előzmény:
 |
jocccsa
2012-03-04 16:07:46
|
100
|
Szép napot mindenkinek. Van az a Román négyszögletes keltető csoda azt kellene nekem megszuperálni hogy tudjam a hőfokot normálisan szabályozni ja meg ne legyen drága és Nyíregyházán lakjon az illető mert postával nem fogok sz@qni. Egyszerüen tömören erről lenne szó.
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|