Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-03-04 17:42:54 101

Sajnatőlem messze laksz .Ha letudnád a nyákot fényképezni és feltenni segithetümk .mert tőbb fajta van , a román csodából . 

Valósznü lehet benne trimer , vagy kel beletenni. egy potmétert.

A hozzászólás:
jocccsa Creative Commons License 2012-03-04 16:07:46 100

Szép napot mindenkinek. Van az a Román négyszögletes keltető csoda azt kellene nekem megszuperálni hogy tudjam a hőfokot normálisan szabályozni ja meg ne legyen drága és Nyíregyházán lakjon az illető mert postával nem fogok sz@qni. Egyszerüen tömören erről lenne szó.

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!